projekt-1

ert projekt – vår prioritet

Ballingslöv Kristianstad

Hos oss i Kristianstad hittar du alltid de senaste nyheterna från Ballingslöv. Vi har ett stort utbud av kvalitetsprodukter för kök, badrum och förvaring. Välkommen in till oss så inleder vi tillsammans en resa som kommer att sätta en helt ny nivå på ditt hem!

Kontaktuppgifter

Nässelvägen 1
291 59 KRISTIANSTAD
044-620 10 70
kristianstad@projekt-1.se

Öppettider
Mån-Fre 10.00-18.00
Lör 10.00-14.00
Sön Stängt

 

Sommartider 2024

Midsommarafton och midsommardag har vi stängt

Vecka 26, 27, 28 och 31 har vi öppet:

Måndag – Fredag 10:00-16:30, lördagar stängt

Vecka 29 och 30 håller vi helt stängt

Vi önskar er alla en fin sommar!

Personal

Niklas Olsson Clausen

VD/Projektsäljare
niklas@projekt-1.se
044-620 10 75

Johanna Brinck

Projektkoordinator
johanna@projekt-1.se
044-620 10 76

Joakim Johnsson

Projektsäljare
joakim@projekt-1.se
044-620 10 74

Anna Hellström

Säljare
anna@projekt-1.se
044-620 10 73

Caroline Svensson

Säljare
caroline@projekt-1.se
044-620 10 72

Linda Andersson

Säljare
linda@projekt-1.se
044-620 10 71